Blogi

Filtreeri postitusi

Kuidas eriolukorras produktiivsena püsida?

Ootamatu kodukontor ja karantiin – kuidas end sel ajal produktiivse ja tervena hoida?

Pese käsi, hoia distantsi, väldi rahvarohkeid kohti – need on peamised kuldreeglid, et takistada COVID-19 viiruse levikut. Suurem väljakutse paljudele on aga kodukontori või karantiiniaja sisustamine ja planeerimine. Kuidas sel perioodil enda vaim ja keha aktiivsena hoida ning samal ajal tööga jätkata? A-tiim on kokku pannud mõned mõtted ja näpunäited, mida ka ise praeguses eriolukorras järgime.

Loe lisaks

Kas meediasuhtlust on vaja?

Kiire vastus on „Jah!“, aga sellest olulisem on selgusele jõuda küsimustes „Miks?“ ja „Millisel kujul?“. 

Enamus ettevõtteid keskendub n-ö enda asja ajamisele – luuakse tooteid, osutatakse teenuseid, korraldatakse sündmuseid jpm. Nende tegevuste jätkusuutlikkuse tagab aga võime kõnetada laiemat ringi inimesi ja neid kaasata, olgu selleks siis läbi ostu, brändiusu tekitamise või mõnel muul viisil.
Loe lisaks

Case study: Rahvusvaheline suitsiidiennetuspäev ja Peaasi.ee

Kurb on tõdeda, et aastas sureb läbi enesetapu 200 inimest. Kuigi teema on väga oluline, siis selle käsitlemine nii inimestele, riigile kui ka meediale keeruline. Samas on just rääkimine see esimene samm antud olukorrast väljapääsutee leidmiseks. Loe lähemalt, kuidas läbi diskussiooni tekitamise meedias aitasime abivajajatel leida vaimse tervise portaali ja tugiplatvormi Peaasi.ee.
Loe lisaks

Arhiiv